[Módosult!] Kedves Doktorandusz!

Az Egyetem minden karán a doktoranduszok egy doktorandusz képviselőt választanak úgy, hogy karonként minden aktív doktorandusz választó és választható az adott kari doktorandusz képviselő posztjára. A Szavazáson karonként a legtöbb szavazatot elért jelölt szerzi meg az adott kar doktorandusz képviselői mandátumát.

Jelölési szándékodat elektronikusan és papír alapon is jelezned kell a Szavazási Bizottságnak. Nyilatkozat innen tölthető le.

A jelölt bemutatkozó szövege legfeljebb 2000 leütés terjedelmű lehet, fényképet is lehet csatolni hozzá.

A jelölést elektronikusan 2018. október 01-től 05-től legkésőbb 2018. október 05-ig 11-ig a varga.ferenc@ehk.bme.hu e-mail címre, az aláírásoddal ellátva papír alapon legkésőbb 2018. október 05. 11. 14:00-ig a BME EHK irodájába (K. épület I. em. 61.) kell benyújtanod.

A Szavazás előtt Doktorandusz Fórumot szervezünk.

A Fórum ideje és helyszíne: 2018. október 08. 15. 17:00, EHK iroda

A Fórum napirendje:

1. Levezető elnök választása
  2. A Doktorandusz Szavazás menetrendje és a Szavazási Bizottság elfogadása
  3. Jelöltek meghallgatása
  4. Egyebek

A szavazás interneten keresztül fog történni 2018. október 08-tól 15-től 2018. október 12-ig 19-ig 25-ig, amely részleteiről a későbbiekben tájékoztatunk.

A Szavazáson való részvételed közös érdekünk.

Üdvözlettel: Egyetemi Doktorandusz Képviselet